Hakkımızda

15+
Yılların Tecrübesi

Temizlik ve Bina Yönetimi

Her Noktaya Kaliteli Hizmet

Işıl Group, sektörde 9 yıllık tecrübesi, tamamı yetişmiş uzman kadrosu, sonuç odaklı hizmet anlayışı ile yerinde ve hızlı çözümler üretir. Niğde ve çevresinde hizmet veren Işıl Grubun, yaşam alanlarının her noktasını temiz ve hijyenik tutmaya yönelik profesyonel çözümleriyle, mükemmel sonuç alacaksınız.

Teknolojik makineler ve her noktaya doğru tespit edilmiş kimyasallar ile taleplerinize kesin çözümler sunuyoruz. Firmamız, temizlik ve bina yönetim hizmetlerinde kaliteyi sağlamaya yönelik çalışmaları ile üstün başarılar sergilemiş, Niğde başta olmak üzere sektöre yön veren bir otorite olmayı başarmıştır. Bu başarımızı bizi yalnız bırakmayan tüm değerli müşterilerimize borçluyuz.

şıl Group Temizlik ve Bina Yönetimi olarak, kararlı ve istikrarlı kadrosu ile geride bıraktığımız 9 yıl boyunca “Hep Başarı, Hep İleri” sloğanıyla binlerce kurumsal ve ferdi müşteriye hizmet vererek, tamamı son teknoloji makine parkuru ile rakiplerine fark atarak dünya teknolojilerini sektöre kazandırdık.

Yüzeye ve ürüne göre doğru tespit edilmiş kimyasalları, doğru ellerde uygulayarak müşteri memnuniyetinde zirveye çıktık. Uzmanı tarafından uygulanan işlemler neticesinde sürekli portföyümüzü genişlettik. Sonuç odaklı çözümler ile zoru başarıp her noktaya ulaşabildik. Garantili ve güler yüzlü hizmet sunumu ile sayısız tebriklere hak kazandık. Hızlı ve pratik çözümler ile daima yanınızda olmaya kararlı bir şekilde devam edeceğiz.

Ofis ve Büro Temizliği
Apartman Yönetimi
Ev Temizliği
Taşınma öncesi Temizlik

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?