Okul Temizliği

Okul Temizliği

Okulda temizlik, hijyenik ve sağlıklı bir çevre için çok önemlidir. Okullarda hijyen, temizlik ve dezenfeksiyona özen gösterilmeli, öğrencilerin sürekli giriş çıkışları ve birbirleriyle teması nedeniyle düzenli hijyen ve temizlik sağlanmalıdır. Düzenli ve belirli aralıklarla temizlenen okullarda kir ve mikrop oluşumunu en aza indirebilirsiniz. Okul temizliğinin önemi sadece okulda eğitim alan öğrenciler için değil okulda eğitim veren öğretmenler ve personeller içinde oldukça önemlidir. 

Işıl Temizliğin 12 yıllık sektördeki tecrübeleri ile eğitilmiş, tecrübelenmiş alanlarında profesyonel olan personeller ile gerekli olan temizlik sağlanır. Temizlik uygulanmadan önce titizlikle bir planlama yapılıp sonrasında gerekli işlemlere başlanır. Okulda kişilerin temas ettiği, zemin ve duvar temizliği, cam ve pencerelerin yıkanıp silinmesi, eşya ve mobilyaların tozunun alınması, çöplerin atılması, tuvalet ve lavabolar ile koridor, merdiven gibi noktalar özenle kaliteli ekipmanlar, insan ve çevre sağlına zararsız kimyasallar kullanılarak temizlenir. Uyguladığımız temizlik hizmeti dünya standartlarında olup okuldaki eğitim verimliliği için en üst seviye temizlik ve hijyen seviyesini elde etmek amaçlanır.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?