Apartman Merdiven Temizliği

Apartman Merdiven Temizliği

Giriş çıkışın fazla olduğu binalarda temizlik oldukça önemlidir. Düzenli ve planlı olarak yapılan apartman ve merdiven temizliği apartman sakinleri için gereklidir ve önem arz etmektedir. Uygulanan temizlik sonrası hijyenik ortak kullanım alanlarının korunması devam etmeli, apartman sakinleri ve misafirleri için temas ettikleri bölgedeki zararları mikrop ve pisliklerden arındırılmalı. Apartmanlar ve Apartman Merdivenleri apartman sakinlerinin ortak kullanım alanıdır ve çabuk kirlenirler.

Dışarıdan gelen apartman sakinleri veya misafirleri istemsizce üstünde dışarıdan bulaşan kir ve mikropları beraberinde binaların ortak kullanım alanlara taşırlar. Bu nedenle çabuk ve sürekli kirlenen bu alanların temizliği Niğde Işıl Temizlik tarafından profesyonel ve gerekli sağlığa zararı olmayan, hoş kokulu temizlik malzemeleriyle temiz ve hijyenik alanlar sağlıyoruz. Asansör iç cephe hijyenik temizlik işlemleri merdivenler ve korkulukların hijyenik hale getirilmesi merdiven zeminlerinin kalıcı lekelerden arındırılması apartman önü ve apartman kapı temizliğiyle nerede olursanız olun sizlere uygun hizmetinizdeyiz. Uyguladığımız dünya standartlarındaki bu temizlik hizmetimizden sonra apartman gereken temizlik ve hijyen seviyesine ulaşır.  12 senelik çalışmalarımızda edindiğimiz tecrübelerimiz ile sizlere % 100 müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz. Niğde apartman ve merdiven temizliğinde hijyen kurallarına uyan en güvenilir firmadır.

Dıştan İçe Temizlik Yöntemi:

Niğde Apartman Merdiven Temizliği yönteminde iç ortama pislik ve toz taşınmaması açısından tercih edilir. Temizlik için çalışanları geldiğinde ilk önce bahçe dış çevre ve bahçe kapısından bina kapısına kadar olan alanın temizliğini yaparlar. Apartmanın merdiven temizliği dışarıdan gelen apartman sakinlerinin dışarıdaki tozu ve pisliği içeriye taşıması engellenir. Dışarıdan bina içerisine geçtikten sonra ise binanın içi ve merdivenleri temizlenir.

İçten Dışa Merdiven Temizliği:

Bu temizlik yönteminde öncelikle asansörler, asansör kabin kapıları, panolar ve posta kutuları temizlenir.  Dış sokak kapısı, geniş alanlar kimyasallarla beraber temizlendikten sonra parlak yüzeylerin cilalama işlemleri yapılır. Kapı önlerinde bulunan çöpler toplanır ve en üst kattan en alt kata kadar merdivenler süpürülür. Merdivenlerin kaba tozu aldıktan sonra paspaslama işlemine geçilir. Silinip temizlenen ortamda koku çalışması yapıldıktan bir süre apartman içerisinde gezilmesi önlenir ve uzun süre temiz kalması sağlanır. 

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?