İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizliği, parke, çelik, seramik, ahşap, granit gibi çeşitli yüzeylerin çizilmeden, tahriş edilmeden, hiç bir bozulma olmadan temizlenmesidir. Firmamız bu eğitimleri almış temizlik personellerinden oluşmaktadır. 12 yılda gördüğümüz ve edindiğimiz tecrübelerden öğrendiğimiz şudur ki, çok iyi temizlik yapan personeller bile inşaat sonrası yüzeylerde zorlanabilmektedir.

İnşaat sonrası temizlikte çok çeşitli aparatlar gerekmekte olup, dezenfektan uygulaması yapılması gereken mekanların başında gelir. 

Bir kum tanesinin bile ayna ya da mobilyayı çizebileceğinden, ahşap yüzeyler sadece nemli bezler ile, sert zemin yüzeyler ise az sulu ya da kuru sistem makinelerle temizlemekteyiz. Çelik yüzeyler için çelik bakımı sağlayıcılar ile silinmekte olup, asansör ve benzer çelik yüzeyler silinirken çizgi yönlerine dikkat etmekteyiz. 

Banyo ve fayans temizlikleri yapılırken uygun kimyasallar ve süngerler kullanmaktayız. Özellikle dolap içleri ve süpürgeliklerin kenar kısımları kuru vakumlar ile iyice vakumlandıktan sonra silinmektedir. 

Firmamız, inşaat sonu temizlik alanında faaliyet gösterirken, talep edilmesi halinde dezenfeksiyon uygulamasını da beraberinde yürütmektedir. Bu alanda en fazla dikkat edilecek konu hijyenin oluşmasıdır. Tadilat ve inşaat çalışmaları sırasında mutlak oluşmuş bakteri yığını kaçınılmazdır. Cam çerçeve detaylarından, banyo, derz arası, klozet kıvrımlarına dek bir yığın  bakteri önleme programları uygulamaktayız. Hijyen adımları dikkatlice takip edilerek, temizlik bakteri gidermeye yönelik işlemler uygulamaktayız.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?