Aidat, Muhasebe Hizmeti

Aidat, Muhasebe Hizmeti

Katları artan apartman ve binaların içlerinin kompleks haline geldiği günümüzde bina yönetim hizmetlerine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Binaların içinde sadece daireler veya sadece işyerleri yoktur. Rezidans veya site olarak inşa edilen modern yapılarda sosyal tesis, spor alanları, havuz bahçe gibi çeşitli alanlar bulunmaktadır. Bu alanların her birinin ortak kullandığı elektrik, su, temizlik, bakım onarım, asansör gibi giderleri bulunmaktadır.

Işıl Group Niğde Apartman ve Bina Yönetim Hizmetleri, tüm gelir ve  giderlerin resmi olarak muhasebeleştirilmesi, avans ve aidatların site yönetim hesabında toplanması, ödeme yükümlülüklerini yerine getirmeyen kat malikleri ya da kiracıların hukuk birimine havale edilmesi, mal ve hizmet alım faturalarının ödenmesi, personel maaşlarının ödenmesi, ortak mahal aboneliklerine tahakkuk eden faturaların ödenmesi, ay sonlarında mali raporların hazırlanarak site sakinleri ve yönetim kurullarına sunulması görevlerini sizin yerinize yapar.

Profesyonel apartman yönetimi desteği almayan binalarda bazı aksaklıkların yaşandığı bir gerçektir. Her yıl kıdem tazminatını hak eden görevliler olacaktır. Yönetim sisteminin olmadığı yapılarda bu genellikle unutulur. Binalar, iş merkezleri ve sitelerdeki aidat ve muhasebe adına bütün işleri profesyonel kadromuzla eksiksiz yerine getirmekteyiz.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?