Zemin Parke Temizliği

Zemin Parke Temizliği

Işıl Temizlik olarak mermer, traverten, granit, taş, çini, seramik, vinil, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere; farklı temizlik ürün ve programlarının uygulanmasını gerektiren tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasada bulunan kaliteli, doğa dostu sert zemin ürünleri ile garantili olarak yapmaktayız. 

Temizliğin öncesinde zemin türüyle ilgili bilgi edinilip 12 yıllık tecrübemize dayanarak zemine uygun temizlik yapmaktayız. Zeminlere uyguladığımız temizlik uygun teçhizat, makine ve ekipmanlarımız ile dünya standartlarında yapılmaktadır.

Zemin Parke Temizliğinin Önemi

Herhangi bir mekâna giriş çıkış yapan kişiler üstlerinde kir ve mikrop barındırır. Zemin temizliği uygulanan mekân hem hijyen hem de estetik görünümde temiz olmalıdır. Ayrıca bir işyeri veya herhangi bir ortamın zemini estetik açıdan göze hitap etmesi gerekir. Uyguladığımız temizlik ve cila sayesinde zemin parlaklığını haftalarca korur. Sağlanan estetik zemin görünümü ve temizlik yapılan işin verimliliğini arttırır.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?