Yurt Temizliği

Yurt Temizliği

Öğrencilerin yaşam alanlarından biriside yurtlardır. Öğrencilerin ortak kullanım alanlarında en çok dikkat ettiğimiz nokta hijyendir. Çok kalabalık olan yurtlarda öğrenciler birbirileri ile devamlı iletişim halinde oldukları için mikrop ve hastalıkların çoğalması olası bir durum bu nedenle uyguladığımız temizlik hizmetinde gerekli hijyeni sağlıyoruz. Yatakların temizliğinden, halılara , pencerelerin, perdelerin hijyeninden çalışma masalarının temizliğine kadar titizlikle gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetini size belirlenen zaman aralığında sunuyoruz. Koltuk yıkama halı temizliği koridor tuvalet ve banyoların dezenfekte edilip insan sağlığına uygun hale getiriyoruz. Işıl Temizlik olarak yurt temizliğinde en dikkat ettiğimiz nokta hijyen. Buda ancak profesyonel personel ve temizlik araçlarıyla mümkün olur.

Işıl Temizlik olarak kullandığımız temizlik araçları dünya standartlarında kaliteli ürünlerdir. Işıl Temizliğin bu alanda 12 senelik tecrübesi ile eğitilmiş, deneyimli ve profesyonel olan personellerimiz kullandıkları temizlik araçlarını ve ekipmanlarını maksimum verimlilikte kullanmaktadırlar. Bu nedenle yurt ortamında olabilecek en yüksek hijyen seviyesini sağlıyoruz. Titizlikle uyguladığımız temizliğin ardından rahat, sağlıklı ve verimli bir çalışma ortamı oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz temiz yaşam alanlarında % 100 müşteri memnuiyeti garanti ediyoruz.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?