Kafeterya, Lokanta ve Mutfak Temizliği

Kafeterya, Lokanta ve Mutfak Temizliği

Temizlik ve görsellik insanların kafeteryalara sürekli gelmelerine sebep olan unsurlardır. Niğde Işıl Temizliğin 12 yıllık tecrübesi ile görsellik ve temizlik açısından kafeteryaların mutfak ekipmanları, masa, zemin ve dış cephe cam temizliğini en modern temizlik araçlarımızla sizlerin istediği zaman aralığında sunuyoruz.  Niğde Işıl Temizlik firması olarak işyerlerinizi özenle temizlemekteyiz.

Cafe restaurant temizliği alanında tecrübelerimiz eşliğinde mekana göre temizlik stratejisi belirliyor, mekanınızın ölçülerine göre personel tayini yapıyoruz. Bu sayede işletmelerin temizliğini olabildiğince hızlı yapıyoruz. Bitirilmesi hedeflenen saat içerisinde ekibimiz ile adresinize ulaşarak tam zamanında ışıl ışıl bir halde tarafınıza teslim ediyoruz. Temizlik işlemlerimiz esnasında öncelikle zeminin temizliğine ve bakımını yapıp bütün makinelerinizi elde geçiriyor, hiç birisinin mekanik yapısına zarar vermeden en zorlu kirlerinden dahi arındırma işlemlerini yapıyoruz. Kablo kanallarının temizliğini yaparak hem buralarda birikmiş tozları ve kirleri alıyoruz. 

Cafe ve restoranlarda en çok kirlenen eşyalar avizeler ve lambalardır. Profesyonel ekibimizle aydınlatma ürünlerine zarar vermeden başarıyla temizliyoruz. Mutfakta ve diğer bütün alanlarda kullanılan ekipmanları tek tek elden geçiriyor, detaylı ekipman temizliği yapıyoruz. Hem personel hem de müşteri alanlarının temizliğini gerektiği şekilde yaparak gerek kendi çalışanlarınız karşısında gerekse müşterileriniz karşısında imajınızı yükseltiyoruz. Çalışanlarınızın kendilerini rahat hissedecekleri temiz bir alan oluşturuyoruz. Eğer halı ve döşemeler varsa yerinde halı yıkama işlemlerimizle ürünlerinizi iyice temizliyor, vakumluyor ve pırıl pırıl kullanımınıza açıyoruz.

Çöplerinizi atıyor, çöp kovalarını temizliyor ve çöp poşetlerinizi yeniliyoruz. Gerek personel gerekse müşteri tuvaletlerini temizliyor, derz aralarında oluşan renk değişimlerini, kireçlenmeleri gideriyoruz. Fayansları ve yerleri detaylı olarak yıkıyor, fırçalıyoruz. Tuvalet sarf malzemelerinin temizliklerini yapıyoruz. Ofis ekipmanlarının ve alanlarının temizliğini yapıyor, zeminde paspaslama, kurutma, süpürme, parlatma gibi detayları başarıyla yerine getiriyoruz.

Niğde Işıl Temizlik olarak kullandığımız temizlik ürünleri ve ekipmanlar insan sağlığı için zararsız ve sektörde bulanabilecek en kaliteli ürünlerdir. Bu nedenle sizin için verdiğimiz temizlik hizmeti dünya standartlarındadır. 12 senelik tecrübemiz ile sizlere % 100 müşteri memnuiyeti sağlıyoruz.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?