Koltuk Çekyat Yıkama

Koltuk Çekyat Yıkama

Koltuk ve çekyat yıkanırken yapılan en büyük hata; kirlenen eşyaları bezle silerek temizlemeye çalışmaktır. Bu şekilde temizlenmeye çalışılan koltuk ve çekyatlar her ne kadar ilk başta temiz gibi görünse de, aslında tek yapılan kiri koltuğun içine gömmektir. Bu uygulama sonrasında aynı kir tekrar ortaya çıkabilmekte ve hijyen konusunda yetersiz kalmaktadır.

Işıl Group Temizlik koltuk ve çekyatlarınızı son teknoloji makinelerle yerinde yıkar. Temiz suyu tazyikle püskürtüp aynı anda kuvvetli vakumla çekerek kiri söküp alan makinelerimiz ile koltuk ve çekyatlarınız kısa süre içerisinde yeni gibi tertemiz olur. 

Koltuk ve çekyatlarınızın detaylı temizliği en kötü ihtimalle yılda bir kez yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen koltuğun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Belli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hem de görünüm bakımından çok daha iyi olacak, aynı zamanda kullanım ömrü de artacaktır.

Işıl Temizlik, bu konuda özel olarak yetiştirilmiş koltuk yıkama personellerimiz ile size hizmet etmek için telefonunuzu bekliyor. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuk ve çekyatlarınızı güvenli ellere teslim edin. Koltuk Temizlime özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve % 100 müşteri memnuniyeti sağlayan Işıl Temizlik ile çalışmaktan memnun kalacağınıza GARANTİ VERİYORUZ.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?