Ofis Büro Temizliği

Ofis Büro Temizliği

Gününüzün birçoğunu işyerinizde çalışma arkadaşlarınızla insan sirkülasyonunun yüksek olduğu ofis ortamınızda geçiriyorsunuz. Her sabah işinize geldiğinizde ferah temiz bir ortamda çalışmak sizin de hakkınız. Bu nedenle ofisinizde masa, bilgisayar vb. malzemeler, halılıksa, koltuk yıkama, yer zemin temizliği, mutfak -tuvalet dezenfekte edilmesi temizlenmesi, perdelerden sehpaların temizliğine kadar temizlik hizmetlerimizi siz kurumsal değerli müşterilerimize sunuyoruz. Bu alandaki 12 senelik tecrübemiz ile Işıl Temizlik kurumsal müşterilerine profesyonel personeliyle daima en temizi!! sunmaya hazır. 

Kullandığımız temizlik kimyasalları insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen, bakteri ve virüs oluşumunu engelleyecek özel kimyasallardır. Temiz ve hijyenik çalışma ortamları sağlamaktadır. Ayrıca kullandığımız ekipmanlar ve uyguladığımız temizlik hizmeti de dünya standartlarındadır. Personellerimiz alanlarında tecrübeli olup temizlikte kullanılan ekipmanları maksimum verimlilik ile kullanmaktadırlar. Bu sayede ofis ortamında olabilecek maksimum hijyeni sağlıyoruz. Ofislerinizde çalışanların ve yapılan işlerin temiz ve hijyenik ortamda verimliliğini arttırmayı amaçlayıp % 100 müşteri memnuiyeti garanti ediyoruz.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?