Periyodik Temizlik

Periyodik Temizlik

12 yıldır sektörde olan Işıl Group gibi profesyonel bir temizlik firması ile çalışmak ve periyodik temizlik hizmetini kullanmak birçok yönden hayatınızı kolaylaştıracaktır. İhtiyaç duyduğunuz temizlik türüne bağlı olarak (detaylı/genel), temizlik uygulamasını belirli bir zamanda gerçekleştirebilirsiniz.

Sağladığımız hizmet sadece silme ya da yıkama işlemleri ile de sınırlı değildir. Silme, süpürme, paspaslama, ilaçlama gibi hizmetler yapılmaktadır. Temizlik sırasında kaliteli ekipmanlar ve hoş kokulu ürünler kullanılarak özenle temizlik sağlanır. 

Talepleriniz doğrultusunda size ve personellere uygun temizlik iş programını ve temizlik çizelgelerinin oluşturulması temizlik performansı için oldukça önemlidir. Bu hizmetlerden düzenli olarak faydalanmanız temizlik kalitesi ve ekonomi açısından avantajlı olacaktır. Periyodik Temizlik için özel yetiştirdiğimiz personellerimiz ile sizlere % 100 müşteri memnuiyeti sağlıyoruz.    

Periyodik Temizlik Avantajları:

  • Ev, işyeri, okul, ofis gibi periyodik temizlik uygulanan ortamların trafiğine katkı sağlar.
  • Düzenli temizliğin getirdiği sağlıklı ve hijyenik ortam.
  • Düzgün bir şekilde kontrol edilen ve izlenen periyodik temizlik, bütçe ve verimlilik açısından kazançlar sağlar
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?