Ev Temizliği

Ev Temizliği

Özellikle çalışan insanların detaylı temizliğe ayıracak vakitleri olmadığı için her nerde olursanız olun mutfak banyo tuvalet vb. alanlarınızın hijyenik ve temizliğini sizlere istenilen zaman içinde sunmaktayız. Lamba, priz, tablo, rafların temizliği, halıların süpürülmesi ve koltukların süpürülmesi/silinmesi (istenirse koltuk çekyat yıkanması ) Bütün kapıların silimi, boya vs. varsa buharla temizliği Parkelerdeki tozların süpürgeyle çekilmesi + paspas yapılması Islak zeminlerin (fayans, seramik, mermer vs.) yıkanıp ıslak vakumla çekilmesi, siyaha dönüşmüş derzlerin kimyasalla parlatılması, dolapların dışı, boşsa iç temizliği (giysi dolabı, buzdolabı, vitrin, çekmece vs.) Aspiratör, fırın ve civardaki yağların yağ çözücü sıkıldıktan sonra buharla temizlenmesi, buzdolabı ve fırın içi boşsa temizliği Işıl Temizliğin 12 yıllık tecrübesi ile profesyonel bir şekilde ev temizliği sağlanır.

ev-temizligi-ic-gorsel2

Neden Ev Temizliği?

  • Yoğun Günlük koşuşturma içinde evi temizlemek gerçekten çok zor geliyor ise yardıma ihtiyacınız olduğu her an yanınızdayız.
  • Ev temizliğini bize yaptırın kalan zamanınız size kalsın.

Dolu ve Boş Ev Temizliği

Ev temizliğini boş ve normal ev temizliği diye ikiye ayrılmaktadır Söz konusu terimi, inşaat sonrası, eşya girmemiş ev temizliği olarak da bilinmektedir. İnşaat sonrası evlerin temizliği normal ev temizliğine göre daha zahmetlidir. İnşaattan kalma harç izleri, seramiklerin üzerindeki harç ve boya lekeleri, temizlenmesi zor lekelerdir. Eve eşya girmeden önce A’dan Z’ye temizliği yapılarak eşyalı kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Tags

Niğde Ev Temizliği, bireysel temizlik, temizlik hizmetleri, çekyat yıkama, koltuk yıkama, periyodik temizlik, ev temizleme

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?