Fabrika, Depo, İmalathane Temizliği

Fabrika, Depo, İmalathane Temizliği

Kirlenmeye daha duyarlı olan fabrika ve depolar, çalışanlarının iş yoğunluğuna ve üretim çeşitliliğine bağlı olarak sürekli temizlik gerektirir. Hiç kimse pis bir ortamda motive olmuş bir şekilde çalışamaz bu da müşteriye ürün hazırlayan insanları ve dolayısı ile müşteriye sunulan malın performansını düşürür ve bu dolaylı da olsa firmanın verimliliğine yansır. Bu alanda profesyonel personellerimiz ve Işıl Temizliğin 12 yıllık tecrübesi ile gerekli temizlik uygulanıp hijyen seviyesi en üst noktaya çıkarttırılır. Uyguladığımız temizliğin birçok yönden avantajları vardır.

Fabrika, depo ve imalathane ortamında bulunan ekipmanların titizlikle analiz edilip uygun ekipmanlar ve kimyasallar seçilerek temizlenmesi çalışma verimliliğini arttırır. Üretimde kullanılan ürünlerinizin ve ekipmanlarınızın kullanım ömrünü arttırırken üzün vadede oluşabilecek problemlerin önüne geçerek bütçe kazancı sağlar. Sizlere verdiğimiz temizlik hizmetinde zemin ve duvar temizliği, cam ve pencerelerin yıkanıp silinmesi, eşya ve mobilyaların tozunun alınması, çöplerin atılması, tuvalet ve lavabolar ile koridor, merdiven ve asansör gibi alanların temizliğinin yanı sıra üretim alanında üretimden kaynaklanan kirlenmeler ile depolama alanlarındaki kirlenmeler el değmedik noktalara kadar özel dezenfekte araçlarıyla temizlenip sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?