Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Işıl Group dış cephe temizlik personellerimiz ile her türlü plaza cam, apartman cam ve dış yüzeylerinin asansör ve vinç ile temizliği yapılmaktadır. Her türlü dış cephe temizliği hizmeti de yapan temizlik firmamız öncelikle güvenlik tedbirlerini gözeterek hizmet vermektedir. Işıl Group Temizlik Hizmetleri olarak bizler, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bir bölümü olan cam silimi, dış cephe temizliği ve dış cephe yıkama da kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemekteyiz.

Dış cephe vinçlerimizin tüm bakım ve güvenlik sertifikaları, operatör belgeleri, iş öncesi teklif ve sözleşmesi bulunmaktadır. Temizlik personellerimizin bir çoğu bünyemizde uzun yıllardan beri görev yaparak hayli tecrübe kazanmıştır. Bazı binaların zamana karşı yıpranmasının yanı sıra yanlış uygulamalardan zarar gördüğünü belirtmek isteriz. Kompozitler asidik, kimyasal ve mekanik zorlamadan dolayı yüzey korumasını kaybettiği gibi camlarda çizik içinde kalabilir.

Dış cephelerin değişimi çoğu zaman mümkün değildir. Bazı kimyasallar devamlı kullanıldığında camları ve cepheleri daha da parlak ve göz alıcı hale getiriyor. Ürün ve uygulamanın doğruluğu zaman içinde daha da kendini gösteriyor. Dış cephe cam temizlik hizmetimizi bir defa denedikten sonra çok fazla firma değiştirmeyeceğinize eminiz. Dış cephelerinin ve cephe cam temizlik hizmetleriniz için tek seferlik cam silimi maliyeti düşük olduğu düşünülse de asıl olan uzun vadede cam temizlik teklifi alıp sabit bir cam temizliği şirketi ile çalışmaktadır. Ev ve ofislerde tek personel ile yapılan cam temizlikleri yanı sıra cam temizlik çoklu ekiplerine kadrolarımız, işin yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Vinç dahil cam temizliği günlük fiyatlarımız, cephe sayısı ve kirlilik durumuna göre değişmektedir.

Okul Camı Temizliği, Banka Camı Temizliği, Mağaza Camı Temizliği, Otel Camı Temizliği, Şirketlerin Camı Temizliği, Vitrin Camı Temizliği, İşyeri Camı Temizliği, İş hanı Camı Temizliği, gibi sayısız hizmetlerimiz ile tüm Niğde ve Niğde geneli geçmişte olduğu gibi gelecekte de uzun vadeli temizlik programları ile sektörde ağırlığımızı daimi olarak hissettirmekteyiz.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?