Banka Temizliği

Banka Temizliği

Bankalar kamu hizmeti veren ve bütünüyle parasal işlerin döndüğü kurumlardır. Müşterilerin bütün bilgilerini bünyesinde bulunduran bankalar müşteri bilgilerinin gizliliği konusunda da dikkatli davranılması gerekli olan kurumlardır. Toplu halde pek çok insanın uzun süreler aynı ortamı paylaşması bankaların içerisinde çokça mikrop barındırmasına ve bulaşıcı hastalıkların yayılmasında bir hayli etken bir yer olmasına sebeptir.

Işıl Temizlik olarak ister mesai saatinde olsun isterse hafta sonu veya mesai saati dışında olsun çalışma ortamınızı ferah temiz ve hijyenik hale getiriyoruz... İstenilen zaman aralığında titizlikle çalışmalarımızı tamamlayıp müşterilerinizin farkı fark edeceği ortamlar yaratıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar çalışma ortamınızın sadece temiz olması açısından değil görsellik açısından da Işıl Temizliğin ne kadar farklı olduğunu size göstermek. Temizlik ve görsellik profesyonellik gerektiren tecrübelerin ürünüdür. Işıl Temizlik 12 senelik tecrübesi ve profesyonelliği ile kurumsal alanlarda da farkını size istenilen hizmet zaman aralığında size sunacaktır.

Temizlik sırasında cihazlar titizlikle ve dikkatlice temizlenir ve kullandığımız ürünler cihazlara ve insan sağlına zararı yoktur. Işıl Temizlik bünyesinde bulunan personellerimiz güvenilir, profesyonel ve işlerini titizlikle yapmaktadırlar ve dolayısıyla sizlere % 100 müşteri memnuiyeti sunuyoruz.

 

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?